FESTIVAL KRATKOG FILMA “FREE NET WORLD” U BIOSKOPU “KUPINA”

Festival kratkog filma “Free Net World“, koji okuplja autore i producente najboljih filmskih produkcija iz celog sveta, biće održan u Nišu od 6. do 8. novembra.

Na adresu festivala ove godine je stiglo preko 500 filmova iz celog sveta sto je neverovatna cifra za bilo koji festival kratkog filma.

Posetioci će svake večeri, od 18 sati u bioskopu “Kupina”, moći da u dvočasovnom programu gledaju kratke filmove svih žanrova: igrane, dokumentarne, animirane, muzičke i eksperimentalne.

Ulaznica za svako veče košta 100 dinara.

Program:

Četvrtak, 6. novembar

– Colera (06:15), fikcija (Španija)
– Goran (10:38), dokumentarac (Srbija)
– Inercia (04:06), animacija (Argentina)
– Demasiado Corazon (12:38), fikcija (Španija)
– IT (07:16), fikcija (Rusija)
– Ona, to sam ja! (09:17), eksperimentalni (Srbija)
– Pan-demia (14:33), fikcija (Španija)
– Runtime Error (04:12), muzički film (Portugal)
– Colors of Life (7:00), fikcija (Iran)
– Junction (7:37), dokumentarac (Rusija)
– The Portrait (06:08), eksperimentalni (Ukrajina)
– Mit Besten Grüßen (04:20), fikcija (Nemačka)
– Padre (12:00), animacija(Argentina)
– LOVEiN (04:21), fikcija (Kazahstan)
– Sprint to the past (16:00), fikcija (Rusija)

Petak, 7. novembar

– The Subscriber (09:39), fikcija (Ukrajina)
– Do You Smell That? (02:15) eksperimentalni (Peru)
– Parodija (14:00), dokumentarac (Srbija)
– Der Postbote (06:30), fikcija (Nemačka)
– Swan (04:12), muzički film (Rusija)
– Lothar (13:20), fikcija (Nemačka)
– DRAG ME:An Urban Music Tale (05:46), animacija (Britanija)
– Fänger (05:00), fikcija (Nemačka)
– Poop on poverty (06:00), dokumentarac (Indija)
– Democracia (10:46), fikcija (Španija)
– Hanging By A Thread (09:55), animacija (USA)
– Cursed Spectator (07:32), fikcija (Estonija)
– Gunpowder flowers (06:38), fikcija (Iran)
– The Flower (07:00), eksperimentalni (Avganistan)
– Videoclube (17:00), fikcija (Portugal)

Subota, 8. novembar

– Dinner For Few (10:09), animacija (USA)
– Estocolmo (09:00), fikcija (Spain)
– Children of clay (03:00), dokumentarac (Iran)
– Tin&Tina (12:00), fikcija (Španija)
– Kids (03:00) eksperimentalni (Mađarska)
– Radio (10:16), fikcija (Makedonij)
– AV (01:00) eksperimentalni (Poljska)
– Albert (24:00), fikcija (Poljska)
– Magia (03:31), fikcija (Španija)
– La nuit américaine d’Angélique (07:25), animacija(Francuska)
– Les 7 iQuart (04:22), muzički film (Španija)
– Domoj (09:00), fikcija (Nemačka)
– Júlia (10:00), dokumentarac (Španija)
– There’s no Maria (12:38), fikcija (Rusija)